Mitten av 1900-tal, mahogny samt valnöt, smärre bruksslitage, ngt solblekt, för 140 madrass
300 SEK | 2016-03-20 19:12 |
250 SEK | 2016-03-20 19:12 |
150 SEK | 2016-03-20 19:12 |
100 SEK | 2016-03-19 06:35 |
50 SEK | 2016-03-10 09:30 |
50 SEK | Startpris |