Tidigt 1900-tal, smärre bruksslitage, handmålad kupa, diam. 65 cm
4 200 SEK | 2016-03-20 19:14 |
4 000 SEK | 2016-03-20 18:17 |
3 000 SEK | 2016-03-14 08:07 |
2 400 SEK | 2016-03-10 18:45 |
1 900 SEK | 2016-03-13 19:02 |
1 500 SEK | 2016-03-11 22:18 |
600 SEK | 2016-03-07 07:14 |
50 SEK | Startpris |