Tenn samt sten, signerad samt stämplad, lös sten, höjd ca 10 cm.
550 SEK | 2016-03-20 18:36 |
500 SEK | 2016-03-14 18:45 |
350 SEK | 2016-03-06 12:37 |
200 SEK | 2016-03-07 10:20 |
50 SEK | Startpris |