1930/40-tal, smärre bruksslitage, diam. 60, höjd 80 cm
400 SEK | 2016-03-20 17:51 |
400 SEK | 2016-03-20 19:18 |
300 SEK | 2016-03-20 19:18 |
200 SEK | 2016-03-19 23:41 |
50 SEK | 2016-03-13 22:01 |
50 SEK | Startpris |