Trearmad, bruksslitage, skador på skärmar, lagning i benställning, höjd 136 cm.
500 SEK | 2016-04-03 19:03 |
450 SEK | 2016-04-03 19:03 |
400 SEK | 2016-04-02 13:59 |
350 SEK | 2016-04-02 13:54 |
200 SEK | 2016-03-28 19:53 |
100 SEK | 2016-03-26 18:39 |
75 SEK | 2016-03-12 17:22 |
50 SEK | Startpris |