Målning daterad 1881, sprickor i lock, bruksslitage, 92 x 49 cm, höjd 50 cm.
125 SEK | 2016-04-03 19:29 |
100 SEK | 2016-04-03 19:29 |
75 SEK | 2016-04-03 12:37 |
50 SEK | 2016-03-31 00:14 |
50 SEK | Startpris |