1920/30-tal ihopfällbar i rotting med läderremmar, bruksslitage.
400 SEK | 2016-04-03 18:30 |
350 SEK | 2016-04-03 19:37 |
250 SEK | 2016-03-15 19:12 |
200 SEK | 2016-03-15 19:09 |
50 SEK | Startpris |