2 st hyllplan, 4 st utdragslådor med svärtade handtag, dörrpar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, mindre fanerskada 115 x 43, höjd 165 cm
700 SEK | 2016-04-03 19:10 |
650 SEK | 2016-04-03 19:10 |
600 SEK | 2016-03-28 19:26 |
500 SEK | 2016-03-25 12:37 |
125 SEK | 2016-03-25 10:24 |
100 SEK | 2016-03-22 09:31 |
50 SEK | Startpris |