Omkring sekelskifte 18/1900-tal, svartmålat underrede med dekor i guldfärg, bemålad bricka med bruksslitage, 76 x 60, höjd 60 cm
650 SEK | 2016-04-02 16:25 |
600 SEK | 2016-04-03 19:11 |
400 SEK | 2016-03-27 16:35 |
125 SEK | 2016-03-21 13:31 |
50 SEK | 2016-03-12 19:03 |
50 SEK | Startpris |