Ett par, omkring sekelskifte 18/1900-tal, mässing, smärre bruksslitage, höjd 42 cm
750 SEK | 2016-04-02 08:56 |
750 SEK | 2016-04-03 19:18 |
650 SEK | 2016-04-03 19:18 |
450 SEK | 2016-03-29 22:14 |
50 SEK | Startpris |