1800-tal, smärre bruksslitage, höjd 26 cm
125 SEK | 2016-04-03 19:18 |
100 SEK | 2016-04-03 19:18 |
75 SEK | 2016-04-03 19:18 |
50 SEK | 2016-03-22 17:48 |
50 SEK | Startpris |