Omkring sekelskifte 17/1800-tal, målning daterad 1784, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 2 utdragslådor
1 600 SEK | 2016-03-22 09:57 |
1 500 SEK | 2016-03-12 23:05 |
1 400 SEK | 2016-03-19 06:46 |
1 000 SEK | 2016-03-12 19:17 |
50 SEK | Startpris |