2 st Gustavsberg av Josef Ekberg varav en med nagg, 2 st Rörstrand av Louise Adelborg samt 2 st i sten, bruksslitage, höjd 7-14 cm.
100 SEK | 2016-03-26 22:36 |
75 SEK | 2016-04-03 19:24 |
50 SEK | Startpris |