Tidigt 1900-tal, guldfärgad gjutmetall, kupa i glas, smärre bruksslitage, ej funktionstestad
1 300 SEK | 2016-03-23 12:17 |
1 200 SEK | 2016-04-09 15:33 |
300 SEK | 2016-03-23 22:00 |
50 SEK | Startpris |