Slutet av 1950-tal, smärre bruksslitage, saknar nyckel
1 100 SEK | 2016-04-10 20:05 |
1 000 SEK | 2016-04-10 20:05 |
650 SEK | 2016-04-10 18:28 |
450 SEK | 2016-04-10 17:19 |
400 SEK | 2016-04-09 04:38 |
200 SEK | 2016-04-07 17:19 |
50 SEK | 2016-03-29 22:12 |
50 SEK | Startpris |