"Modell och Iris", signerad samt daterad, 41 x 32 cm.
450 SEK | 2016-04-10 19:09 |
400 SEK | 2016-04-10 14:24 |
300 SEK | 2016-04-10 18:17 |
200 SEK | 2016-03-27 17:12 |
50 SEK | Startpris |