Monogramsignerad samt daterad 1948, 32 x 24 cm.
350 SEK | 2016-04-10 19:12 |
300 SEK | 2016-04-10 19:12 |
250 SEK | 2016-04-09 11:00 |
175 SEK | 2016-04-10 19:12 |
125 SEK | 2016-04-02 19:39 |
75 SEK | 2016-04-01 17:17 |
50 SEK | Startpris |