1940-tal, mässing med fot klädd i brunt konstläder, bruksslitage, fungerar vid test, höjd ca 40 cm.
1 700 SEK | 2016-04-17 19:30 |
1 600 SEK | 2016-04-17 19:30 |
1 100 SEK | 2016-04-17 19:30 |
950 SEK | 2016-04-17 18:45 |
900 SEK | 2016-04-17 19:29 |
800 SEK | 2016-04-17 18:03 |
600 SEK | 2016-04-16 19:08 |
75 SEK | 2016-04-15 15:45 |
50 SEK | Startpris |