Betsad ek, 1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage,
1 700 SEK | 2016-04-17 19:05 |
1 600 SEK | 2016-04-17 19:05 |
1 000 SEK | 2016-04-17 17:44 |
850 SEK | 2016-04-17 19:04 |
750 SEK | 2016-04-08 19:48 |
700 SEK | 2016-04-13 08:28 |
100 SEK | 2016-04-03 12:21 |
50 SEK | Startpris |