Med skeppor i glas av "Boet", 3 st av annan tillverkare, bruksslitage, enstaka nagg förekommer, en mindre burk med trasigt lock, längd 96 cm.
1 300 SEK | 2016-04-17 20:03 |
1 200 SEK | 2016-04-17 20:03 |
1 000 SEK | 2016-04-17 20:02 |
900 SEK | 2016-04-17 20:02 |
850 SEK | 2016-04-17 18:59 |
650 SEK | 2016-04-17 17:54 |
350 SEK | 2016-04-11 14:47 |
150 SEK | 2016-04-10 18:42 |
50 SEK | Startpris |