Kökshanddukar, monogramsignerade, till största del smärre bruksslitage, ca 30 st.
200 SEK | 2016-04-17 20:05 |
175 SEK | 2016-04-17 20:05 |
125 SEK | 2016-04-17 20:04 |
100 SEK | 2016-04-12 01:28 |
75 SEK | 2016-04-16 20:38 |
50 SEK | Startpris |