Mitten av 1900-tal, dörrpar med bakomliggande hyllplan, bruksslitage, 87 x 40, höjd 112 cm
900 SEK | 2016-04-17 17:51 |
850 SEK | 2016-04-17 20:06 |
750 SEK | 2016-04-17 20:06 |
450 SEK | 2016-04-17 20:05 |
300 SEK | 2016-04-16 20:14 |
250 SEK | 2016-04-16 13:24 |
200 SEK | 2016-04-16 19:52 |
50 SEK | Startpris |