1900-talets mitt, teak, brännstämplad, höjd 33 cm.
350 SEK | 2016-04-17 20:08 |
300 SEK | 2016-04-17 20:08 |
200 SEK | 2016-04-17 07:17 |
200 SEK | 2016-04-17 13:50 |
150 SEK | 2016-04-06 20:53 |
75 SEK | 2016-04-15 09:22 |
50 SEK | Startpris |