Mahogny, bruksslitage, mindre repor på skiva, med tre iläggsskivor varav en med sarg, diam. 115 cm, ilägg á 55 cm, höjd 74 cm.
300 SEK | 2016-04-17 19:12 |
250 SEK | 2016-04-17 19:12 |
200 SEK | 2016-04-17 17:30 |
150 SEK | 2016-04-17 19:11 |
50 SEK | 2016-04-15 12:12 |
50 SEK | Startpris |