4 st, ek med rygg i teak, sits i flätad rotting, bruksslitage, skador på sits.
350 SEK | 2016-04-17 19:01 |
300 SEK | 2016-04-17 17:46 |
200 SEK | 2016-04-15 11:07 |
50 SEK | 2016-04-02 15:29 |
50 SEK | Startpris |