1700-tal, senare stoppning samt lagningar, maskstungna ben.
3 400 SEK | 2016-04-17 14:33 |
3 200 SEK | 2016-04-17 19:01 |
1 800 SEK | 2016-04-16 22:23 |
1 000 SEK | 2016-04-15 18:03 |
600 SEK | 2016-04-15 17:23 |
100 SEK | 2016-04-10 22:15 |
50 SEK | Startpris |