Tidigt 1900-tal, koppar, smärre bruksslitage, höjd 50 cm, fungerar vid test
600 SEK | 2016-04-02 12:10 |
550 SEK | 2016-04-15 10:13 |
200 SEK | 2016-04-03 20:13 |
50 SEK | Startpris |