50 x 70 cm, första hälft av 1900-tal, bruksslitage
1 500 SEK | 2016-04-24 19:33 |
1 400 SEK | 2016-04-24 19:33 |
1 200 SEK | 2016-04-24 15:35 |
1 000 SEK | 2016-04-24 18:27 |
550 SEK | 2016-04-19 23:53 |
300 SEK | 2016-04-17 21:25 |
250 SEK | 2016-04-08 20:13 |
200 SEK | 2016-04-14 21:05 |
50 SEK | 2016-04-07 20:41 |
50 SEK | Startpris |