Första hälft av 1900-tal, bruksslitage, 20 x 32 cm
550 SEK | 2016-04-24 19:33 |
500 SEK | 2016-04-24 16:38 |
500 SEK | 2016-04-24 19:32 |
200 SEK | 2016-04-20 16:49 |
50 SEK | 2016-04-13 14:30 |
50 SEK | Startpris |