Med fodral, saknar stråke, sprickor, lagning, bruksslitage, längd ca 60 cm.
300 SEK | 2016-04-24 19:46 |
250 SEK | 2016-04-20 21:18 |
200 SEK | 2016-04-20 16:54 |
75 SEK | 2016-04-18 19:48 |
50 SEK | Startpris |