Omkring sekelskifte 18/1900-tal, nagg, mindre spricka, diam. 42 cm
1 900 SEK | 2016-04-24 19:51 |
1 800 SEK | 2016-04-24 19:51 |
1 400 SEK | 2016-04-24 19:50 |
550 SEK | 2016-04-24 18:52 |
75 SEK | 2016-04-17 21:27 |
50 SEK | 2016-04-11 22:01 |
50 SEK | Startpris |