3 st, omkring 1960/70-tal, smärre bruksslitage
200 SEK | 2016-04-24 19:56 |
175 SEK | 2016-04-24 18:47 |
150 SEK | 2016-04-24 18:42 |
50 SEK | 2016-04-11 22:52 |
50 SEK | Startpris |