1700-tal, smärre bruksslitage, mindre sprickor samt nagg på ena, se bild, höjd 35 cm.
3 200 SEK | 2016-04-24 20:02 |
3 000 SEK | 2016-04-24 18:55 |
1 800 SEK | 2016-04-24 18:31 |
750 SEK | 2016-04-18 20:30 |
100 SEK | 2016-04-17 21:28 |
50 SEK | 2016-04-11 22:03 |
50 SEK | Startpris |