40 delar, smärre bruksslitage, enstaka mindre nagg kan förekomma.
2 000 SEK | 2016-04-16 19:45 |
1 900 SEK | 2016-04-24 20:04 |
1 700 SEK | 2016-04-24 20:04 |
1 500 SEK | 2016-04-20 19:37 |
1 100 SEK | 2016-04-16 19:35 |
150 SEK | 2016-04-14 08:07 |
50 SEK | Startpris |