Okänd konstnär, monogramsignerad, skador på ram, 50 x 75 cm
650 SEK | 2016-04-24 20:07 |
125 SEK | 2016-04-15 10:33 |
75 SEK | 2016-04-17 21:29 |
50 SEK | Startpris |