Sekelskifte 1800/1900-tal, bruksslitage, längd ca 40 cm.
750 SEK | 2016-04-24 20:12 |
700 SEK | 2016-04-24 16:04 |
650 SEK | 2016-04-22 17:31 |
50 SEK | 2016-04-17 21:31 |
50 SEK | Startpris |