1900-tal, bruksslitage, diam. 90, höjd 65 cm
300 SEK | 2016-04-23 11:42 |
250 SEK | 2016-04-23 22:58 |
175 SEK | 2016-04-22 21:28 |
150 SEK | 2016-04-21 23:09 |
50 SEK | Startpris |