1940-tal, betsad samt lackerad björk, dörrpar med spröjs, bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, 127 x 33, höjd 135 cm
3 600 SEK | 2016-04-24 18:59 |
3 400 SEK | 2016-04-24 19:10 |
2 200 SEK | 2016-04-24 13:04 |
300 SEK | 2016-04-18 07:28 |
250 SEK | 2016-04-17 20:37 |
150 SEK | 2016-04-17 08:55 |
100 SEK | 2016-04-16 20:23 |
50 SEK | Startpris |