Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bemålat lövträ, 4 sektioner 'a 44 cm, höjd 155 cm, bruksslitage, 2 knoppar saknas
950 SEK | 2016-04-24 18:54 |
900 SEK | 2016-04-24 19:12 |
400 SEK | 2016-04-15 00:35 |
75 SEK | 2016-04-10 17:07 |
50 SEK | Startpris |