Mitten av 1900-tal, 6+2 hållare för elektriska ljus, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja ca 70 cm
2 200 SEK | 2016-04-24 19:15 |
2 000 SEK | 2016-04-23 17:09 |
2 000 SEK | 2016-04-24 19:15 |
1 400 SEK | 2016-04-24 11:29 |
1 000 SEK | 2016-04-21 11:42 |
50 SEK | Startpris |