Danmark, teak, 1900-talets senare hälft, bruksslitage.
950 SEK | 2016-04-24 19:01 |
900 SEK | 2016-04-24 19:01 |
850 SEK | 2016-04-23 20:10 |
600 SEK | 2016-04-23 20:03 |
350 SEK | 2016-04-20 08:48 |
200 SEK | 2016-04-08 22:29 |
50 SEK | 2016-04-05 19:16 |
50 SEK | Startpris |