Teak, smärre bruksslitage, mindre repor, 45 x 110 cm, 48 cm.
600 SEK | 2016-05-01 18:08 |
600 SEK | 2016-05-01 19:27 |
500 SEK | 2016-05-01 19:27 |
300 SEK | 2016-05-01 17:55 |
250 SEK | 2016-04-27 13:56 |
200 SEK | 2016-04-18 17:58 |
150 SEK | 2016-04-22 21:02 |
50 SEK | Startpris |