teak, bruksslitage, repor och märken, 45 x 110 cm, höjd 48 cm.
350 SEK | 2016-05-01 19:29 |
300 SEK | 2016-05-01 17:56 |
150 SEK | 2016-05-01 17:19 |
100 SEK | 2016-04-22 21:04 |
50 SEK | Startpris |