Koppar, omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, diam ca 50 cm
650 SEK | 2016-05-01 19:32 |
600 SEK | 2016-05-01 09:51 |
550 SEK | 2016-04-30 20:29 |
400 SEK | 2016-04-29 11:53 |
150 SEK | 2016-04-15 01:09 |
50 SEK | Startpris |