Gustavsberg, fint skick, en assiett med nagg, mattallrikar med mindre repor, totalt 26 delar
4 600 SEK | 2016-05-01 19:01 |
4 400 SEK | 2016-05-01 19:00 |
4 000 SEK | 2016-05-01 19:00 |
1 700 SEK | 2016-05-01 19:00 |
1 400 SEK | 2016-05-01 18:58 |
1 300 SEK | 2016-04-14 22:45 |
1 300 SEK | 2016-04-21 20:29 |
750 SEK | 2016-04-17 21:00 |
650 SEK | 2016-04-15 08:37 |
125 SEK | 2016-04-14 22:01 |
100 SEK | 2016-04-14 20:19 |
50 SEK | Startpris |