Mitten av 1900-tal, bruksslitage, lagning, 32 x 48 cm
300 SEK | 2016-05-01 18:14 |
250 SEK | 2016-05-01 17:24 |
175 SEK | 2016-04-26 00:06 |
150 SEK | 2016-04-17 15:57 |
50 SEK | Startpris |