Mitten av 1900-tal, metall, slitage, höjd 50 cm.
800 SEK | 2016-05-01 17:48 |
750 SEK | 2016-05-01 18:45 |
500 SEK | 2016-04-18 15:37 |
200 SEK | 2016-04-15 08:37 |
150 SEK | 2016-04-13 18:35 |
150 SEK | 2016-04-14 19:39 |
75 SEK | 2016-04-13 20:30 |
50 SEK | Startpris |