Teak, med bakomliggande hyll- samt lådinredning, smärre bruksslitage, mindre repor, 105 x 45 cm, höjd 147 cm.
1 300 SEK | 2016-05-01 19:08 |
1 200 SEK | 2016-05-01 19:08 |
1 000 SEK | 2016-05-01 13:29 |
1 000 SEK | 2016-05-01 17:40 |
900 SEK | 2016-05-01 12:44 |
700 SEK | 2016-05-01 09:06 |
400 SEK | 2016-04-18 16:16 |
300 SEK | 2016-04-14 13:28 |
175 SEK | 2016-04-17 21:47 |
50 SEK | Startpris |