Frankrike, 1800-tal, skador, saknar glas, höjd ca 30 cm.
175 SEK | 2016-05-01 19:11 |
150 SEK | 2016-04-30 11:24 |
125 SEK | 2016-04-28 11:49 |
50 SEK | 2016-04-27 14:44 |
50 SEK | Startpris |