3 st, Kina 1800-talets mitt, smärre bruksslitage, diam. 21 cm
350 SEK | 2016-05-01 19:11 |
300 SEK | 2016-04-30 20:23 |
300 SEK | 2016-04-30 22:15 |
50 SEK | 2016-04-30 12:48 |
50 SEK | Startpris |